Akıllı Kart Üretimi

Akıllı kartlar artan teknolojik imkanlar ile çok yönlü kullanım olanakları sunan ve sağlamlığı nedeniyle yüksek popülerliğe ulaşan kart çeşididir. 

Kolaylıkla yönetme, saklama, koruma ve yüksek güvenlikli veriye erişim sağlama yeteneğine sahip olan akıllı kartlar bakım gerektirmezler. Nem ve diğer olumsuz koşullardan etkilenmeyen akıllı kartlar bir çok zorlu ortamda çalışarak kurumların yönetimsel ve kontrol becerilerinin artmasına sebep olur. 

Akıllı Kart Çeşitleri

Piyasada mevcut akıllı kart ürünlerinden bir çoğu Kart Sistem tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Kontaklı (temaslı) veya kontaksız (temassız) akıllı kart taleplerinizi Kart Sistem'den tedarik edebilirsiniz.

Temaslı Akıllı Kartlar

Temaslı kartlar; üzerindeki verinin okunması için okuyucuya yerleştirilmesi gereken kartlardır. Kart yüzeyindeki yaklaşık 1 cm2 büyüklüğündeki altın kaplama alan verilerin düzgün bir şekilde okuyucaya iletilmesi için tasarlanmıştır.

 

Temassız Akıllı Kartlar

Temassız kartlar; radyo frekans teknolojisini kullanarak kartla bütünleşik devreler ile iletişim kurarlar. Temaslı kartların aksine üzerindeki verinin okunması için okuyucuya yaklaştırmak yeterlidir. 

Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi alın.

İhtiyacınız olan kart çözümleri ile ilgili ücretsiz danışmanlık alın.

Bize Ulaşın