Sıkça Sorulan Sorular

Sizler için ilk etapta aklınıza gelebilecek soruları hazırladık. Farklı sorularınız için lütfen bize yazın. En kısa zamanda temsilcilerimiz sorularınızı cevaplayacaktır.

100.000 adet altındaki kart üretim taleplerinizi 6 - 7 iş günü içerisinde, 100.000 adet üzerindeki talepleriniz için 9-10 iş günü içerisinde üretiyoruz.

Evet. Sipariş üretim aşamasına geçmeden, tarafınızdan talep edilmesi üzerine örnek kart baskıları yapılıp tarafınıza kargo veya moto-kurye ile ulaştırıyoruz. Bu durumlarda yurtdışı gönderimleri ve moto-kurye gönderimleri müşteri tarafından karşılanır.

Evet. Aciliyet sebebini belirtmeniz, sipariş adedi ve sipariş türüne göre işinizi önceliklendirebiliriz. Makul bir fiyat farklı ile çok daha hızlı bir şekilde üretim sürecini başlatabiliriz.

Evet. Konusunda uzman profesyonel tasarım ekibimiz size yardımcı olmak için hazır. Dilerseniz hazır tasarımlarımızı sizler için ücretsiz uyarlayabilir ya da profesyonel ekibimizin yaratıcı çalışmalarından ücreti karşılığı faydalanabilirsiniz. Fiyat bilgisi ve diğer ayrıntılar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sayfanın üst kısmında bulunan Şimdi teklif al butonuna tıklayıp, ön bilgilendirmede bulunabilirsiniz. Size 1 iş günü içerisinde geri dönüp, ayrıntılar hakkında bilgi vereceğiz. Bize hemen ulaşmak isterseniz +90 212 671 97 71 numaralı telefonu mesai saatlerinde arayabilir ya da [email protected] adresine dilediğiniz zaman e-posta yollayabilirsiniz.

Çalışmalarınızı bize vektörel olarak .eps, .cdr, .ai, .pdf veya .psd formatında gönderebilirsiniz. Ayrıca Jpg formatında da dosyalarınızı gönderebilirsiniz ancak dosyalarınızı jpg olarak gönderdiğinizde yüksek kalitede baskı için 500 DPI çözünürlüğünde olmasını öneririz. Plastik kartlar için standart kart ebatı kredi kartı boyutu olan (CR-80) 85.6*54mm'dir. Fakat tasarım alanımız 89*58mm olmalıdır ki makas için en az 2 mm'lik bir derinlik olsun.

Evet. Eğer bulunduğunuz bölgede iş ortağımız yoksa ve pazarlama konusunda iyi bir potansiyeliniz olduğunu düşünüyorsanız, Kart Sistem'in satış ve pazarlama ekibine katılıp, kendi çevrenizde ürün ve hizmetlerimizi pazarlayıp, kazanç sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi alın.

İhtiyacınız olan kart çözümleri ile ilgili ücretsiz danışmanlık alın.

Bize Ulaşın