Firma Profili

Yüksek üretim kapasitesi ile esnek ve ekonomik çözümler sunan Kart Sistem, günümüzde hızla yaygınlaşan müşteri sadakat kartlarının üretimini gerçekleştiren ve PVC kart gövde üreticisi olarak 2005 yılında kurulmuştur.

Plastik kart ve akıllı kart sektörünün önde gelen kurumlarından biri olan Kart Sistem; 2005 yılından beri plastik kart üreticisi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Kart Sistem; İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde 2000 m2 kapalı alanda, yılda 100.000.000 adet plastik kart gövde üretimi ve kişiselleştirme kapasitesine sahiptir.

Kart Sistem; 2010 yılında yatırım kararı alarak sektörün ihtiyacı olan modern üretim parkurunu kurmuş; sonrasında ise baskı öncesi, baskı ve kart üretiminin özel ekipmanlarını AR-GE faaliyetleri sonucunda parkuruna eklemiştir.

Bu süreçte; öncelikli olarak kart gövde kapasitesi ele alınarak, UV ofset baskı makinesi, laminasyon, tam otomatik kart kesim makine yatırımları yapılarak kart gövde kapasitesi istenilen seviyeye ulaştırılmıştır.

Kart üretimini yüksek kalitede gerçekleştirip ve hızlı bir şekilde müşterisine ulaştırmak için %100 veri güvenliği sağlayan, ilgili kurumlardan onaylı, makine ve ekipmanlar Kart Sistem tarafından tercih edilmiştir.

Yüksek yatırım maliyetleri olan kart kişiselleştirme sistemlerine sahip olan Kart Sistem; yatırımlarını sektörün talepleri doğrultusunda yüksek kapasiteli embos, termal transfer baskı makinaları, kart postalama sistemi ve DOD baskı teknolojisi olarak da bilinen yüksek hızlı kart kişiselleştirme kapasitesine sahip makineler ile yatırımlarını arttırmıştır. 2014 yılında yatırımlarını tamamlayan Kart Sistem 5.000.000 TL yatırılmış sermayesi ile sektördeki yerini lider üreticilerden biri olarak almıştır. 

Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi alın.

İhtiyacınız olan kart çözümleri ile ilgili ücretsiz danışmanlık alın.

Bize Ulaşın